Yacht club jezero Hlučín

26.6. 2012 - Tréninky každou středu a i víkendy!

Se středečními tréninky pokračujeme i přes letní prázdniny! Navíc každou sobotu a neděli v yacht clubu někdo pověřený je, takže si můžete přijít zatrénovat i přes víkend, pokud nejste na závodech...

Navíc funguje přes víkend i půjčovna. Seznam i ceník najdete v menu v sekci půjčovny. Těšíme se na Vaši návštěvu!

14.-15.4. 2012 - Jarní závod !!!

Už tento víkend se na naší štěrkovně uskuteční první letošní závod! Pro většinu lodních tříd jde o Oblastní pohár. Přiďte si zazávodit či jen potrénovat. Z našeho klubu se očekává účast 2 Optimistů, 3 Evrop, 5 Laserů a 2 Finnů, tak neváhejte a přijeďte!

28. 3. 2012 - Odemykání vody !!!

Ve středu 28.3. v 15:00 zahájíme další jachtařskou sezónu u nás na štěrkovně! Bude to první středeční trénink v areálu našeho jachtklubu. Nastrojíme lodě, zjistíme zda jsou naše stroje řádně připraveny na sezónu a snad, pokud počasí dovolí, příští středu uskutečníme první vyplutí na hladinu štěrkovny!

2. 10. 2011 - Zahájení zimního tréninku !!!

Už tuto středu začínáme opět, jako každý rok, zimní přípravu v tělocvičně v Hlučíně! Tréninky budou probíhat od 17:00 - 18:30. S sebou pouze věci na cvičení a florbalovou hokejku!

Letošní závod CENA BORSODCHEM 2011 je tady!

Neváhejte a přijeďte si o víkendu 1.-2.10. zazávodit k nám na Hlučínskou štěrkovnu! Jde o závod Moravského poháru v lodních třídách Evropa, Optimist, Laser Radial, Laser 4.7 a zároveň o Oblastní pohár pro třídy Fin, Laser Standart, Fireball a 420! Na závodníky čeká klasicky triko, řízek a jako novinka bude v sobotní večer živá hudba! I když nemáte loď...PŘÍJĎTE SE PODÍVAT!

Cena BorsodchemCena BorsodChem

Žijeme jachtingem !!!

Dobrý den, vítejte na našich nově upravených stránkách jachtařského oddílu YC jezero Hlučín. Děkujeme, za Vaši navštěvu...


Novinky

Plakát